Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY
 

Představte si, že přijedete do města, kde se z celého světa sjedou lidé s postavami z časopisů, navíc tím městem je Rio De Janeiro, kde je pořádně horko, a tak tam lidé mají na sobě opravdu jen to nejnutnější. I kdybyste milovali jakýkoliv sport až za hrob, tak vás napadne i další využití největšího svátku sportu – Olympiády.

Beach volejbalistky, tenistky, plavkyně versus fotbalisté, sprinteři a vzpěrači. Zní to jak z nějakého laciného pornofilmu, ale zkuste se do té atmosféry žhavého Ria vžít. A to nepočítáme trenérky, trenéry a další doprovod sportovců! No a navíc – brunetky, černošky, blondýnky, Asiatky, černovlásky, Švédky, zkrátka neomezený výběr všemožných vizuálně odlišných protějšků.

maxresdefault

Ještě se někdo sportovcům diví, že myslí i na to? Skoro by se dalo říct, že by byli divní, kdyby je to nenapadalo několikrát za den. Na pořadatelích ovšem je, aby to vše proběhlo bezpečně a pokud možno intimně. Proto již od roku 1988 město všeho sportovního dění rozdává kondomy sportovcům, čísla ovšem rostou každým rokem několikanásobně nahoru.

42 kondomů na sportovce

V Soulu v roce 1988 se rozdávalo poprvé a to konkrétně 8 a půl tisíce kondomů, vzhledem k tomu, že letos je na Olympiádě 11 552 sportovců, tak se to zdá poměrně dostačující. Jenže čísla prezervativů rostla každé čtyři roky několikanásobně krát. V Barceloně v roce 1992 už se rozdávalo 90 000 gum!

Atlanta (1996) byla v tomto ohledu krokem zpět, 15 000. Pak Sydney a Athény – 70 000 a 130 000. No a co myslíte, kolik je jich připraveno dnes? Rio má k dispozici 450 000 kondomů! To dělá právě zmíněných 42 prezervativů na jednoho sportovce!

stoke1

Zdá se Vám to neuvěřitelné? Nezapomínejte, že většině sportovců je kolem 20-30 let a častokrát jsou nezadaní, ale sexuchtivý, jak dokazuje náš článek o tom, kolik známých sportovců je na seznamce pro ty, kteří si chtějí vrznout.