Rubriky: HOLKY A SEX SHOWBUSINESS
 

Ono udělat povedenou fotku není vůbec jednoduché. Zvlášť když na ní chcete mít hezké pozadí. Ne zadek. Pozadí. Ruská modelka Viki Odintcova je pro krásnou fotografii zažívat chvíle plné adrenalinu, strachu a napětí. Bez nadsázky lze říct, že riskuje život.

Viki Odintcova je krásná, půvabná a očividně i velmi odvážná. Kdo má alespoň trochu přehled v zahraničním showbusinessu, ví, o koho se jedná. Viki je ruská modelka, specializující se na focení. Možná, že ji znáte, ani o tom nevíte. Existuje zde totiž možnost, že jste jedním z jejích 3,3 milionů followerů na instagramu. Má za sebou i nějaké ty lechtivé fotky. Aby také ne, postavu má pro to přímo ukázkovou. Jednou se dostala dokonce i na obálku ruské verze časopisu Playboy.

Ban/Boom/Bang😈🔞🔥 thanks @a_mavrin #vikiodintcova #MAVRIN #MAVRINmodels

A post shared by Viki Odintcova (@viki_odintcova) on

Nyní ale zpět k tomu, proč riskuje život. Nedávno totiž byla hlavní aktérkou při opravdu nebezpečném focení. Odehrávalo se na dubajském mrakodrapu Cayan Tower, jedné z nejvyšších budov světa. Ve 306 metrech se Viki bez jakéhokoliv jištění svěřila pouze do rukou neznámého muže. A to doslova. To, že se tito dva drží za ruku, je tím jediným, co hvězdu instagramu dělí od pádu, o jehož konci ani nemusíme spekulovat.

Nutno říct, že vše nakonec dopadlo dobře, Viki přežila, fotografie a video se povedly. Chce se dodat, že musela prokázat obrovské množství odvahy a ocenit ji za to. Je to sice pravda, její fanoušci ji za to však rozhodně nepochválili. Pod krátkým videem, které poodhalilo zákulisí focení si kromě obdivných příspěvků mohla přečíst i některé velmi kritické komentáře.

Full video (link in bio)! @a_mavrin #MAVRINmodels #MAVRIN #VikiOdintcova #Dubai

A post shared by Viki Odintcova (@viki_odintcova) on