Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ZÁBAVA TRENDY
 

Dva dny před Štědrým dnem jsme psali článek o pandě, která byla ukrytá mezi sněhuláky a pro některé byl doslova nadlidský úkol zvíře žijící v Číně najít. Někteří však nemohli uvěřit, že jí někdo nevidí do několika sekund a proto přinášíme nové verze, které jsou těžší.

Zatímco v zahraničí se hledání pandy na obrázku od maďarského umělce protáhlo kolikrát i na desítky minut, čeští hledači se mohli chlubit několika sekundovými časy! I naši bystří čtenáři našli pandu velmi snadno a ozvali se nám na naší Facebookové stránku:

Bez názvu

Proto jsme pro Vás našli další hledačky, které už asi nebudete považovat za tak jednoduché a strávíte u nich daleko více času! Rádi bychom Vám poskytli řešení k následujícím obrázkům, pravdou však je, že se ani nám na některých nepodařilo najít to, co tam údajně je.

Začali jsme podezírat tvůrce, že to tam ani nenakreslili, proto nám dejte vědět, jestli se Vám poštěstí vše najít! První obrázek je úplně nahoře a skrývá pandu, kterou se nám po několika minutách podařilo najít.

Na tomto obrázku od Westuma se údajně skrývá panda, ovšem zaručit Vám to nemůžeme, sami jí nemůžeme najít.

Jestli i tady je panda, jak tvrdí tvůrci, tak jdeme k očnímu.

Na tomhle obrázku je zase údajně schovaná kočka! Mimochodem je to dílo stejného umělce, který tohle hledací šílenství odstartoval zmíněným obrázkem, kde byla panda pro naše čtenáře tak jednoduše schována.

A co takhle najít čtyřlístek? Musíme se pochlubit, nám se to povedlo!

clover

Star Wars je nyní opravdu všude, opět hledáme pandu!