Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Máme tu pokračování příběhů plných smůly. Jen největší smolaři totiž “dokáží” zemřít při sexu. Po posledních třech příbězích se dneska podíváme hned na čtyři nové bizarní smrti. A že je na co se těšit. V hlavních rolích se objeví známý politik, homosexuální papež nebo muž, který znásilnil téměř osmdesátiletou babičku!

Jedno slovo: smolaři! 

Sex na veřejnosti se nevyplácí

Ozvláštnit si sexuální život harašením na veřejnosti není zase tak nic strašného. To samé si pomysleli milenci Shakoor a Lisa, když se rozhodli provádět sex ve veřejném parku. Někomu se však to, že chtěli získat novou sexuální zkušenost nelíbilo. Nedlouho poté, co začali, je totiž našel hlídač parku. S prostřelenými hlavami.

smolaři4

Těžko soudit, kdo byl pachatelem tohoto činu, oficiální verze neexistuje. Co však víme je fakt, že tito dva smolaři měli pouze milenecký vztah, každý z nich měl svého vlastního dlouhodobého partnera…

Infarkt z mladé krásky

Starší muž a mladší žena. To je dnes již téměř obvyklý vztah, i když jsou věkové rozdíly vysoké. Ne vždy to však funguje ve všech ohledech. Vyprávět by mohl (kdyby ještě žil) Nelson Rockefeller, bývalý viceprezident USA a člen významné americké rodiny Rockefellerů.

smolaři2

Zemřel v 70 letech na infarkt. To divné na tom je to, že zemřel ve svém bytě zrovna ve chvíli, kdy u něj byla jeho krásná pětadvacetiletá asistentka Megan. Oficiální vysvětlení se opět nedozvíme, ale rozhodně není nepravděpodobně, že vzrušení z její krásy (nebo i činů) Nelsonovo tělo (srdce) nevydrželo.

Souložící papežové

smolaři3

Pokud si myslíte, že papežové si neužívají, jste na omylu. Církev má ve své historii na kontě několik sexuálních skandálů. Například papež Lev III., vládnoucí v 10. století, zemřel obdobně jako Nelson Rockefeller. Na infarkt a ve chvíli, kdy trávil velmi intimní chvíle se svojí tajnou milenkou.

Další případ nalezneme, podíváme-li se na zoubek papeži Pavlu II. z 15. století. Opět zde nacházíme stejnou příčinu smrti. Je tu však rozdíl. Pavel II. měl vztah s pážetem!

Smrt při znásilňování

smolaři

Tento příběh provází hned několik bizarností:

1, Jméno: které těžko vyslovíte: Isabel Chavelo Gutierréz

2, Motiv sexu: znásilnění sedmdesátisedmileté (77!!) babičky

3, Příčina smrti: neznámá

4, Hláška před smrtí: “Necítím se příliš dobře”

Proč tedy Isabel vlastně zemřel? Nikdo neví. Jisté je pouze to, že při znásilňování staré dámy  jí najednou oznámil, že se necítí příliš dobře a zemřel. Nic víc, nic míň.