Rubriky: ŽIVOT ZÁBAVA TRENDY
 

Rodiče, jméno a sousedy si člověk nevybírá. Alespoň se to tak říká. Někteří lidé mají opravdu smůlu na to, s jakými jmény se narodily. Někdy je nutné se opravdu velice podivovat nad tím, co dokáží rodiče při hledání jména pro svého potomka vymyslet. Tato jména byste rozhodně mít nechtěli!

V České republice existují některé kombinace, které vyloženě lákají po tom, aby těmito jmény někdo své dítě pojmenoval. Ve finále však jde o pomstu dítěti. Tato jména slyšel v rámci vtipu ve svém životě snad každý:

  • – Blanka Protrhlá
  • – Petr Klíč
  • – Honza Jebavý
  • – Tomáš Marný

I v zahraničí se vyskytnou lidé s velmi nepříjemnými jmény:

Tento hošík to nebude mít v dětství jednoduché. Ne každý má však tu čest jmenovat se lord Voldermortjmény7Když už nemáte dost talentu, který byste svému dítěti předali, dejte mu alespoň jména po jiných slavných osobnostech.jmény6Jihoamerické země jsou typické dlouhými jmény. Nějaký Adolfo Hitler se mezi dalšími částmi jména ztratí..jmény5Co tak asi tento klučina bude pít, až vyroste?jmény4

Mike Litoris nebo spíše My klitoris?…jmény3Byť se říká, že každý den není posvícení, tento muž má každý den dokonce Vánoce. Jmenuje se totiž Štědrý den!
jmény2Jmenovat se email se taky nepovede hned tak každému…jmény

 

A jaká další jména mohou v různých koutech světa vzniknout? V Německu například Uma Kart nebo Horst Furtmustahl, za oceánem na chlápka se jménem Mitch Oken. Zajímavé zkomoleniny můžeme najít v Itálii: Giovanni Seredovanni nebo Chcaldo Mandolini. Úsměv na tváři nám vykouzlí i jména španělská: Pedro de la Vedro, Isabella da Zabura Izamiň nebo čínská: Sou Chin, Sou Chet, Shu Lin.