Rubriky: ZÁBAVA VIDEA NOVINKY SHOWBUSINESS
 

Loni v listopadu českou metropoli navštívil kanadský zpěvák Justin Bieber, kterého jedni milují a druzí ho nenávidí. Nicméně jeho vystoupení v O2 Aréně poznamenala jedna menší událost. Na střeše vedlejší budovy obchodního centra Harfa se objevil někdo, kdo za ohňostroje zpíval přicházejícím davům fanynek a fanoušků. Měl hlas jako Justin Bieber, ale nebyl to on.

Už dlouho spekulovala různá média o tom, jestli to není práce známého vtipálka a provokatéra Kazmy. Až nyní se stoprocentně ví, že byli na střeše Harfy jeho lidé. Zveřejnil totiž na Stream.cz upoutávku svého návratu. Ve spotu, který trvá méně než 30 sekund, jsou vidět fanynky běžící směrem k Harfě.

VIDEO ZDE

Pod videem, kde se mimochodem Kazma snaží svým hrůzostrašným anglickým přízvukem dodat materiálu na dramatičnosti, se objevuje navíc popis: “Dlouho byl klid, ale to jen proto, aby mohla začít bouře. Největší show na českém internetu je zpátky a bude to zase pěknej průšvih.” Otázka však je, jestli je na to ještě někdo zvědavý.

Nikdo už mu to moc nežere

Kazma leckoho překvapil, když zmátl fanoušky Katy Perry, určitě se však dostal do paměti mnohem většímu počtu lidí, když představil na Českých lvech svého kamaráda jako Jima Carreyho. Nutno říct, že tam šlo skutečně o královský počin. Pak se to však Kazma snažil trumfnout výletem do Ruska, který mu už ale nikdo nesežral. Neseděla strašná spousta věcí.

Bulvár za Biebra na střeše už Kazmu rozcupoval dost, každopádně je třeba přiznat, že lidé v ČR už jsou na fóry tohoto typu docela obrnění a často si je spojí právě s Kazmou, což ovšem těmto vtipům ubírá lesk. Přesto se však našly některé fanynky, které na to skočily.