Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Kdo si nepamatuje tuhle legendu, jako by neexistoval. Nerozbitný telefon s nejlepší plejádou her na světě byl základním vybavením každého devadesátkového dítěte – aby taky ne, ve své době si ho koupilo 136 milionů lidí, což je větší číslo než u všech iPhonů dohromady. Chcete mít tenhle mobil zpátky v ruce? Na bazoši ho shánět nemusíte, brzy totiž bude zase v prodeji jako novinka!

Tahle legenda se v novém kabátě představí koncem února na kongresu Mobile World Congress v Barceloně. Po sedmnácti letech. Design by měl zůstat stejný, jen by mělo přibýt USB a možná pár nějakých drobností, které z něj udělají mobil použitelný i v roce 2017.

4aa

Cena by se měla pohybovat okolo 1 500 Kč – což zní hodně dobře. Díky tomu si spousta lidi 3310 koupí jen tak z nostalgie a bude ji používat spolu se smartphonem, takže by čísla prodejů mohla být vysoká.

Co myslíte, je to geniální nápad, nebo výrobcův krok zpátky? Podle nás je tohle jediná cesta, jak Nokiu, která to se smartphony tak trochu zaspala, zachránit!