Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT TRENDY
 

Říci ano svému vysněnému protějšku je pro mnoho lidí nejvíc, co v životě může nastat. Bílé závoje, kytice, obřadní síň, hudba, prstýnky, to vše patří k tradiční atmosféře svatby. Spoustu párů však takový přístup k svatebnímu dni nebaví. Chtějí zažít něco netradičního. Někdy je to ovšem až přehnané. Velmi přehnané. Podívejme se na svatby, které se pohybují na hranici mezi originalitou a šílenstvím. 

Motorističtí fandové
svatba nascar

Americký manželský pár rozhodl spojit své životy na okruhu NASCAR. Obřadu přihlíželo několik stovek lidí. Korunu celému výjevu dodaly svatební prstýnky. Ty si totiž manželé nechali vytetovat. Nedej bože, aby došlo k rozvodu. Žít s vytetovaným prstýnkem bývalé manželky by zřejmě nebylo příliš vhodné.

Sňatek s mrtvým

svatba im memoriam

Dříve než došlo k svatbě Angličanky Michelle a jejího partnera, potkala je tragédie v podobě smrti partnera. Michelle se rozhodla uskutečnit svatbu im memoriam. Krok to není úplně netradiční, svatby s mrtvými se čas od času konají, většinou se  však jedná o formalitu. Michelle však naplánovala sňatek se vším všudy. Hosté, šaty ani prstýnky, nic z toho nechybělo.

Za přítomnosti žraloků

zřalok

Nevěsta v bílém neoprenu, ženich v tmavém a okolo plavající žraloci. I takto si někdo představuje svůj den D. Celý výjev zachycovala kamera, záběr z ní sledovalo na souši několik desítek hostů. Stejně jako oddávající, kterému se ze zcela pochopitelných důvodů do vody nechtělo.

Nejvíce družiček

110 družiček doprovázelo k oltáři Jill Stapeltonovou. Jednalo se o studentky její taneční školy. Společně tak vytvořily světový rekord v tomto ohledu.

Sportovci kupředu

svatba kolo

Jeden ruský pár, očividně velmi sportovně založený, si své ano řekl na kolech při projížďce městem.

Záliba ve vlečkách

svatba vlečka

Dalším Guinessovým rekordem, spojeným se svatebním obřadem je délka vlečky. Jedna čínská nevěsta se vdávala s vlečkou, jíž muselo držet několik desítek svatebních hostů. Měřila 200 m.