Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

Už se vám někdy stalo, že jste šli po ulici, a potkali jste dívku, která byla tak krásná, že by stačilo, jen aby na vás promluvila, a byly byste v tom až po uši?  Pokud ne věřte, že takové dívky existují, jen každý vyhledává něco trochu jiného.

Je však možné určit, univerzálně nejkrásnější dívku? Je! A my vám jí dnes ukážeme. Na ulici jí sice nepotkáte, protože je naprosto virtuální, ale odpovídá přesně tomu, jak by si jí přála většina populace této planety.

Amber Heard arrives at The Metropolitan Museum of Art Costume Institute Benefit Gala, celebrating the opening of "Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology" on Monday, May 2, 2016, in New York. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)

Obličej této nádherné dívky je poskládán z různých částí obličejů světových celebrit. To znamená, že oči má od Scarlett Johansson, nos od Amber Herd, tvar obličej jako Rihana, obočí jako Kim Kardashian, rty od Emily Ratajkowski a tak dále.3

No tyto jednotlivé partie sice vypadají dokonale na jejich majitelkách, ale v momentě, kdy je poskládáme k sobě, tak nám sice vznikne hezká dívka, ale že by se jednalo o extrémní krásku, to se nám příliš nezdá. A jaký na to máte názor vy?