Rubrika: ZAJÍMAVOSTI
 

Ke vzniku internetové senzace stačí málo. Stačí správné načasování, zajímavé nebo šokující téma a pak samozřejmě dostatečný počet těch, které to vyvede z míry. A s tím pak souvisí lajky, sdílení… A takový malý hit je na světě! Jedním z nich se stala i tato obyčejná fotka tří holek, které jsou navlas stejné. Na tom by ještě nebylo nic divného, vždyť trojčata a ještě k tomu velmi pohledná se nerodí jednou za dvě miliardy let…

Tady jde ovšem o něco jiného. Asi byste si to netipli, ale na fotce nejsou sestry. Tedy vlastně jsou, dvě. A ta třetí na obrázku je jejich matka. Uhádnete, která z nich to je? Abychom pravdu řekli, moc velké šance vám nedáváme… Síla dokonalé péče o pleť, vlasy a tělo je prostě moc velká a dokáže obyčejného člověka pořádně zmást!

Fotku zveřejnila Kaylan Mahomes z Indianapolis, je na ní ona, její dvojče Kyla a jejich matka. Sluší jim to všem, že?

Je nám jasné, že se radši necháte podat… Tak dobře, matka je ta na kraji!

56b6bfc347a0d

Snímek obletěl celý Twitter během chvilky. Počet retweetů a lajků? Už se to dávno přestalo počítat… Ale abyste se necítili podvedení, že jste dostatečně neuplatnili svoje rozlišovací schopnosti, tady máte ještě jednu fotku. Tak která je mamka?

56b6bfe491b77