Rubriky: NOVINKY HOLKY A SEX
 

Hranice, kam až může fantazie v oblasti sexu zajít, zdá se nexexistuje. Taiwanský zubař a umělec Kuang-Yi Ku se rozhodl, že vymyslí speciální ústní doplněk, který by měl pánům zpříjemnit orální sex.

Za tímto účelem založil iniciativu s výmluvným názvem Fellatio Modification Project, která si klade za cíl právě zvýšení požitku mužů při orálním sexu. Kuang-Yi Ku je člověkem velmi inovativním a téma orální sex mu je zřejmě velmi blízké. Srší v této oblasti totiž spoustou nápadů. V mysli má již prý nápad na operativní prodloužení čelisti tak, aby se do úst vešlo bez problémů celé pánské přirození (kdo by takovou operaci podstoupil?). Další svoji ideu prezentuje jako revoluční doplněk, s jehož použitím při orálním sexu se nemusíte obávat přenosu pohlavních chorob (zřejmě neví, že něco takového již vymysleli lékaři v 17. století – dnes se tomu říká kondom!).

Co stálo za tím, že se v tomto odvětví začal Kuang realizovat, není známé. Možná mu jen bylo líto, že ženy disponují širokou škálou sexuálních pomůcek, od vibrátorů až po různá dráždidla klitorisu, a u mužů není tento výběr zdaleka tak pestrý.

orální sex

Zpět ale k našemu ústnímu doplňku. V rámci zmiňovaného projektu Fellatio Modification Project se s Kuangem rozhodla spolupracovat reportérka portálu Vice.com Hannah Ewens. Zúčastnila se pokusu, při kterém si sama navrhla podobu tohoto ústního doplňku. Podle Kuanga by jeho budoucnost měla vypadat tak, že každý pár či jednotlivec by si jej mohl navrhnout dle vlastních choutek. Tvrdí, že fantazii při stimulaci pohlavních orgánů se meze nekladou.

Hannah si nejprve nechala udělat otisk zubů. Ten postupně upravila tak, jak si myslela, že by to pro muže mohlo být příjemné. Na jejím odlitku tak nakonec vznikly 3 výběžky, které by měly dráždit pánský penis.

orální sex nahledNa závěr si položme otázku. Je orální sex něco, co skutečně potřebuje takovéto inovace? Bude jeho budoucnost spočívat v tom, že obdobně jako si někteří z nás vkládají na noc do úst rovnátka, budou si při intimních chvilkách partnerky brát do úst nějaké ústní doplňky?