Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Taky vám občas připadá, že fotky na Instagramu jsou někdy od reality na kilometry daleko? A přemýšleli jste někdy, čím to je? Není to jen proto, že si můžete vybrat z pořádné plejády nejrůznějších filtrů, které i z fotky vyblitého jídla udělají pastvu pro oči, je tu i jiný důvod… A ten odhalil designér Wren Kitchers, který světu ukázal, co všechno se za takovou jednou vystajlovanou fotkou na oblíbené sociální síti schovává.

Dal se dohromady s pěti populárními blogery, kteří jsou zároveň rodiči. Ti i přesto ale mají na Instagramu dokonalé fotky jídla s perfektním zátiším bez jediného náznaku nepořádku, který děti obvykle dělají. Čím to je? Kouzlo je v oříznutí, správném úhlu, skvělém načasování… Přitom realita je mnohdy o hodně chaotičtější a rozhodně nevypadá jako ze škatulky.

Tito “rodičovští blogeři” se často snaží o to, aby jejich život vypadal perfektně. Dokonale uklizená kuchyň, perfektní život, perfektní děti. Podívejte se, co se za všemi takovými fotkami skrývá a jak vypadá realita!

Na stole to sice vypadá jako po výbuchu, ale pizza je perfektní!truth-behind-instagram-photos-ideal-food-1

Řvoucí dítě? Když nebude na fotce, tak to znamená, že neexistuje.truth-behind-instagram-photos-ideal-food-2

Ano, i u mistrů kuchařů se v jídelně válejí neuklizené hračky.truth-behind-instagram-photos-ideal-food-3

Co zabere víc času? Naházet na fotku ty zkrášlovací filtry, nebo tohle všechno uklidit?truth-behind-instagram-photos-ideal-food-4

Čínské polívky se jí i v těch lepších rodinách…truth-behind-instagram-photos-ideal-food-5

Bez nepořádku vypadá vždycky všechno o něco chutněji.
truth-behind-instagram-photos-ideal-food-6