Rubriky: ZAJÍMAVOSTI HOLKY A SEX
 

Pětadvacetiletá Erin McAuliffe je na první pohled zcela normální středoškolská učitelka, která vystudovala svoji vysokou školu, je plná nadšení a elánu a chce se vrhnout do víru své profese. Již v prvním roce učení to však s elánem přehnala a z křehké dušičky se vyklubal pořádný ďábel.

Aktuálně totiž Erin čelí trestnímu stíhání za sexuální obtěžování mladistvých. Následující čísla hovoří o tom, že se paní učitelka do učení vrhla až přespříliš srdnatě. Na začátku září nastoupila na svůj první rok do školy. Již 5. května, tedy po necelém jednom školním roce je stíhána policií. Jen den předtím ji vedení školy odvolalo.

A co se vlastně stalo? Erin výrazně překročila aprobaci svého předmětu. Mírně řečeno. Místo toho, aby učila žáky sčítat, násobit, dělit, rýsovat apod., což se by učitelka matematiky měla činit, začala fušovat do řemesla svých kolegů, kteří mají na starost zcela jiné předměty. Ukázalo se, že se zapletla hned se třemi svými žáky.

učitelka3

Prvním z nich měl být šestnáctiletý student, kterého zanedlouho následovali jeho dva o rok starší spolužáci. Na obvinění nic nemění ani fakt, že sexuální radovánky se neodehrávaly na půdě školy. Učitelka by se svými žáky asi sex mít neměla. Tato zvláštní forma doučování ji tak bude pravděpodobně stát kariéru, kvůli které tak dlouho studovala. Jaký za své chování dostane trest, to se v nejbližší době rozhodne u soudu

Zajímavé je podívat se na celou aférku také z pohledu oněch tří studentů. Pokud se vše skutečně stalo tak, jak indície napovídají a Erin byla iniciátorem všech sexuálních hrátek, nelze se chlapcům ani divit, že podlehli. Mladá nová paní učitelka se zájmem o ně a kluci uprostřed puberty. Není třeba nic dodávat. Navíc, když Erin McAuliffe není rozhodně ošklivá. Spíše než jako typická učitelka vypadá jako někdo, kdo se za učitelku vydává ve filmech pro dospělé. No offense.

učitelka4učitelka2