Rubrika: ZÁBAVA
 

Zoufalé situace si žádají zoufalé činy. Tato toto pořekadlo jste již určitě někdy zažili na vlastní kůži. Pojďme se podívat na několik řešení, které jsou naprosto zoufalá, a přitom vlastně dokonale funkční.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-471_605Ulomila se vám klika u dveří? Nevadí! Narvěte tam vidličku a gumičku, a máte po problémech.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-53_605Rozmlátily se vám hodiny? Žádný problém! Prostě ty nejdůležitější části doplňte papírem a je to.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-56_605Máte problém s hlasitostí vašeho mobilu? Vyrobte si takovýto zesilovač, který vypadá hrozně, a je velký jako kráva. Pak uslyšíte jedna báseň.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-381_605Utržená sedlovka, nebo rovnou nosný rám kola? Kam se nedostane svářečka, tam se narve kláda, a lepenka samozřejmě.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-451_605Upadnul stěrač? Košťátko jej v klidu zastoupí. Zvláště na té X5 to vypadá extrémně profesionálně.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-491_605Musíte si ve vaně číst, ale noviny vám vždy navlhnou? Pak je zkuste venčit. Stačí vám k tomu jen vodítko s navijákem.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-521_605Nejrychlejší způsob míchání krémů byl vynalezen v Rusku. Taky kde jinde že…

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-691_605Když vám odejde regulátor rozvodu výdechu topení ve vozidle, můžete do něj narvat klasický kohout z kovového potrubí. Rozdílu si všimne snad jen odborník.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-851_605To samé platí i v případě porouchané baterie. V tomto případě však vyměníme kohout za brčko. A výsledek? Dokonalý!

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-38_605Pokud se nám automaticky otevírá myčka v momentě kdy to nepotřebujeme, je zbytečné volat opraváře. Stačí tam narvat mop a ono se to už nějak srovná.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-411_605Nemusí se to zdát, ale legopanáčci mají obrovské uplatnění nejen v dětských srdcích, ale také v srdcích některých počítačových sestav.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-871_605Pane řidiči, víte o tom, že máte rozbitý přední světlomet? To není možné, tisknul jsem ho dnes ráno v kanceláři!

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-951_605Nechceme dělat chytrolíny, ale tohle asi nemá moc efektivní ohřevnost že.

trust-me-i-am-an-engineer-funny-repairs-fails-62_605Jaro je tu a s ním čas na zapařbotky.