Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT ZÁBAVA
 

Říká se, že lidský život je to nejcennější, co máme. Z následujících obrázků je patrné, že takové myšlení není vlastní úplně všem. Proč se proboha lidé pouští do takových bláznivin? To chtějí být okamžitě mrtví? Však posuďte sami…

Nemám hever, tak tam dám klacek. Myšlení obdobného charakteru jako když vaří Jirka Babica. Věřme, že tomuto mladíkovi přineslo větší úspěch než recepty šéfkuchaře z německých podniků.

smrt auto

Není nic lepšího než strhávat budovu odshora dolů. Proč tak ji nenechat odbouchnout zespodu, když to jde takto složitěji. Co asi řidiči tohoto prostředku jeho nadřízení za takovou práci slíbili, že se jí ujal?  

smrt jeřáb

Pokud tento muž již má děti, je mu to asi jedno, v případě že ještě ne, zřejmě se jich asi ani nedočká. Au.

 

smrt jiskry

Tak takovému kousku se říká moderní Famfrpál. Už chybí pouze jizva na čele, dlouhý plášť a mohli jsme si představit nového Harryho Pottera.

smrt koště

I když je známo, že krokodýli mají přes svůj silný stisk čelistí tak slabou sílu při jejich otevírání, že není problém je udržet u sebe holýma rukama, takovýmhle způsobem zkoumat jeho vnitřnosti asi není úplně rozumné.

smrt krokodýl

Jak k této situaci došlo, to je nám záhadou. Muž, kterého dělníci drží několik desítek metrů nad zemí totiž vůbec nevypadá jako jeden z nich. Soudě dle oblečení. V každém případě by tento výjev mohl kandidovat jako scéna pro natáčení super akční Kobry 11. Semir by měl konkurenci.

smrt na budove

Jenom se podívám, co je uvnitř. A dál už nic …

smrt pistol

Ideální místo na trampolínu. Skočíte si a letíte. A letíte. A letíte. A najednou zem. A najednou jste mrtví.

smrt tramplina

Hladit hada bosou nohou může být ještě příjemnou činností v porovnání s okusováním tygřího ocasu.

smrt tygr