Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Nad uvažováním a trávením volných chvílí některých lidí zůstává rozum stát. O Rusech to platí dvojnásob. V Česku stařečkové chovají slepice, sledují fotbal nebo chodí na pár piv do hospody. V Rusku si třeba otevřou 3 láhve vodky a stanou se díky tomu populární.

Střípky z ruského života se v našich článcích vracejí se stejnou pravidelností, jako sliby Andreje Babiše svým voličům. Ať už to jsou nepochopitelná selfíčka, bizarní situace z jejich každodenních životů nebo vynálezy jako dětská postýlka ve tvaru tanku, v Rusku zkrátka není vše v pořádku. A my si nemůžeme pomoct na to neupozorňovat. Sorry jako.

Hrdinou našeho nejnovějšího příběhu je jeden ruský stařeček. Alespoň tak vypadá. Možná však, že pokud podobné taškařice s vodkou, jaké předvádí ve videu, provozuje na denní bázi, zdaleka nemusí být tak starý, jak se na první pohled může zdát.

Ať už je jeho věk jakýkoliv, veřejně se chlubí svojí superschopností. To by nebylo nic divného, vždyť kdo se dnes nechce světu pochlubit, že dělá něco skvěle. Jen kdyby to nebylo o tom vypít 3 láhve vodky během minuty a dvaceti vteřin. Jeden a půl litru vodky jakési pochybné ruské značky by zamávalo i s mohutněji stavěným člověkem, než je tento stařeček.

Proto byla reakce jasná. Muž se chvíli potácel po dvorku, na němž svůj experiment prováděl, a poté se nekompromisně složil k zemi. Pokud si v sobě chcete uchovat své poslední jídlo, posledních zhruba třicet vteřin videa raději vynechte. Ono se není vůbec čemu divit, že to takhle dopadlo. I kdybychom pominuli fakt, že vypít 3 láhve vodky téměř na ex hraničí se sebevražednými sklony, napít se jakéhokoliv množství vodky s názvem Pshenichna a ještě k tomu z plastové láhve, to už chce pořádnou odvahu! Nebo spíše pošetilost.

Ukončeme to tradičním prohlášením, že některé události, dějící se v Rusku, zkrátka nelze pochopit.