Rubriky: ZÁBAVA NOVINKY
 

Další důkaz, že v Rusku se může stát opravdu cokoliv. Každý již jistě slyšel nějaký ten příběh, který přetékal absurditou a zároveň se odehrával právě v největší zemi světa.

V jedné Ruské obci s krkolomným názvem – Maloje Perekopnoje, která se nachází přes 1 000 km jihovýchodním směrem do Moskvy, došlo nedávno k nehodě kamionu. Ta se stala tragédií pro řidiče, zároveň však slávou pro místní obyvatele.

2466466_rusko-vesnice-kamion-vodka

Ilustrativní obrázek

Nákladem kamionu totiž bylo 20 000 lahví, v Rusku takt populární vodky. Většina lahví kupodivu přežila navárii v neporušeném stavu, což byla voda na mlýn místních. Svědci nehody prý tvrdí, že místní chtěli nejprve pomoci řidiči kaminonu, který však z neznámého důvodu (že by se bál zaměstnavatele?) od nehody utekl. Nenapadlo je tedy nic lepšího, než vzít celou věc do vlastních rukou. Toto přísloví v tomto případě platilo doslovně. Obyvatelé vesnice totiž odnesly všechny lahve neznámo kam.

Bujaré oslavy!

Oficiální verze zní tak, že to byl čin ochranný, jelikož kamion začal po nehodě hořet. Od doby nehody se však do Maloje Perekopnoje sjíždějí známí a příbuzní místních obyvatel a probíhá zde bujaré slavení.

vodka

Policisté, kteří se dostavili na místo nehody, tam nenašli nic jiného než prázdný kamion. Do vesnice tedy byli vysláni kriminalisté, aby záhadu zmizelých lahví vyřešili. Zde se připravte na další paradox – mimo lahví zmizeli také zmiňovaní vyšetřovatelé. Oslavy jsou zřejmě velmi povedené.

Inu, žít v Rusku nemusí asi být, přes všechny předsudky, úplně špatné.