Rubrika: TRENDY
 

Taky by vás zajímalo, podle čeho se vybírají nejvíce sexy dívky a ženy světa? Podívejte se těm holkám do očí a bude vám vše jasný. Vyškrtli byste ze žebříčku někoho a naopak jinou kočku přidala? Tak koho?

Emily RatajkowskáEmily Ratajkowski

 

Herečka hrající ve filmu Rozmazané linky byla na obálkách časopisů FHM, Cosmopolitan i GQ. 23letá rodačka z Londýna se nestydí nechat se fotografovat nahá pro erotické snímky.

Mila Kunis Mila Kunis

Narodila se jako Milena Markovna na Ukrajině v roce 1984, v sedmi letech se s rodinou přestěhovali do Spojených států. Hrála v několika snímcích, ale nejvíce ji rposlavila Černá labuť (2010). V roce 2013 byla zařazena mezi 100 nehezčích svůdnic světa, nyní je v první desítce.

RihannaRihanna

 

Rihanna pochází z Barbadosu, dnes jí je 27 let. Když jí bylo 17 let, podepsala smlouvu se slavným Jay-Z. Dnes je Rihanna multitalentovanou megastar, módní ikonou a pochopitelně jednou z nejvíce sexy žen na světě.

Scarlett JohanssonScarlett Johansson

 

Scarlett je překrásná třicetiletá herečka, kterou mezi sexy symboly zařadily i prestižní časopisy jako Playboy, Esquire, GQ. Zahrála si na Broadway v Kočce na rozpálené střeše a dokonce vydala několik alb.

Chrissy TeigenChrisy Teigen

 

Chrissy Teigen je 29letá americká modelka.

BeyonceBeyonce

 

Beyonce je známá zpěvačka a herečka.

Irina ShaykIrina Shayk

 

Irina je ruská herečka a modelka.

Margo RobbieMargo Robbie

australská herečka

Cara DelevingneCara Delevingne

 

22letá herečka, zpěvačka, modelka

Kate UptonKate Upton

 

22letá herečka a modelka