Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY
 

Na internetu si dnes můžete koupit opravdu cokoliv. Na oblečení, elektroniku, nábytek či jídlo jsme si již všichni zvykli. Obchodování online však ani zdaleka není pouze o tom. I když pomineme černý trh s drogami nebo zbraněmi, na internetu se již prodaly takové šílenosti, na které si nikdo z nás ani nepomyslí.

5. Více než 1 000 živých berušek    berušky

Na Amazonu si můžete i nyní koupit sadu, která obsahuje přes 1500 berušek. Živých berušek. Co s takovým počtem malých červenočerných zvířátek lidé dělají, to je otázka. Snad jen pěkně zaškodit sousedovi na zahradě by s nimi šlo. Za pouhých 500 Kč to není špatný nápad.

4. Lidská lebka

skulls

Na internetové stránce Skulls unilimited se nachází opravdu pestrá nabídky kostí zvířat, kožešin a také lidských lebek a kostí. Nejedná se o žádné náhražky, ale o skutečné lidské lebky. Za cenu od 3500 dostanete na výběr lebky různých velikostí, se zuby či bez nich. Jak může být tento obchod legální, vám neřekneme, minimálně podivný však je.

3. Panenství

panenstvi na prodej

Již několik dívek se na internetu snažilo vydražit to nejcennější, co mají. A některým se to opravdu povedlo. Průkopnicí tohoto “byznysu” byla již v roce 1999 sedmnáctiletá dívka. Nabízela své panenství za několik dolarů, cena se však brzy vyšplhala až k milionům dolarů. Než jí to aukční portál, na kterém dražbu pořádala, zatrhl.

2. Vlastní život

na internetu perth

Ne snad, že by mladík z Perthu, o němž zde jde řeč, plánoval pronajmout si nějakého nájemného zabijáka. Prodával svůj dům, automobil, kamarády, zkrátka vše, co jej vázalo se starým životem. Chtěl začít žít znovu od začátku. A nutno podotknout, že se 4 miliony Kč, které za prodej svého majetku získal, mu to jistě šlo jako po másle.

1. Lidská duše
duše naprodej

Na portále ebay se v roce 2007 objevila nabídka na prodej lidské duše za v přepočtu 24 milionů Kč. Od té doby podobných nabídek přibývalo. Bohužel pro potenciální kupce jsou dnes části lidského těla, mezi které duši vedení ebay zařadilo, neprodejné.

Mezi další bizarnosti, které se kdy na internetu prodaly bezpochyby jistě patří použitý kapesník Samuela L. Jacksona, okno, ze které byl zastřelen J. F. Kennedy nebo smysl života, který jste mohli koupit za pouhé 3 americké dolary.