Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TECHNOLOGIE
 

Během dne se mnozí z nás setkají s nejrůznějšími problémy v podobě nejrůznějších překážek, které nám mohou znepříjemnit život. Ať už se jedná o utržený zip, nebo pláč při krájení cibule. Pokus jsme však jen trochu důvtipní, na toto všechno existují skvělé vychytávky, kterými si pomůžeme.

90654Prosí vás každé ráno vaše dcerka, že by chtěla udělat culík? Pro všechny tatínky máme tento jednoduchý vysavačový videonávod, díky kterému bude culík hotový raz dva.

90655Chcete, aby váš telefon hrál trochu víc nahlas? Pak máte možnost si buď koupit drahý externí reproduktor, nebo prostě jen použít trochu své zručnosti a vyrobit si zesilovač z ruličky od papíru. CO do vzhledu za dva body, co do funkčnosti za milion bodů.

90656Pokud se vám utrhne zip, ať už u Bundy, nebo u kalhoty, stačí jen kolečko od klíčů, nebo kancelářská sponka a nový zip máte na světě. Nemusíte tak hned letět do prvního krejčovství, aby vám jej opravili.

90657Pokud váš nábytek již mnohokrát pocítil bolest vašeho neohrabaného pohybu, pak na sobě jistě nese známky nejrůznějších škrábanců, odřenin a prohlubní. Pro jejich odstraněni vyzkoušejte poškozená místa přetřít vlašským ořechem. Ten by měl poškozená místa zatáhnout a jako kouzlem vyzmizíkovat.

90658Každý z nás má velkou spoustu kabelů, kterou má v jednom jediném šuplíku a ty se tak jako hadi nejrůzněji proplétají a zamotávají. Pokud chcete toto vyřešit, stačí jen vzít krabici, ruličky od toaletního papíru. A rázem máte vytvořený přehledný řadič kabelů.

90660Pokud patříte mezi šikuly, kteří si vždy při přibíjení hřebíčků nejdříve pěkně načechrají kosti v prstech, pak vyzkoušejte trik s kolíčkem. Tím si jen hřebíček přidržte a bolest bude ta tam.

90661Trápí vás při každém krájení cibule slzavá řeka? Pak si zkuste během krájení požvýkat žvýkačku a uvidíte, že se slziček hned zbavíte.