Rubrika: STYL
 

Břišáky tvrdé jako kámen, perfektně vytvarované svaly na rukou i na nohou, úzký pas a mimo jiné i ocelově pevný a zatraceně pěkný zadek. Jo, to je “holka” jménem Laura, která pochází z Charlotte ze Severní Karoliny.

Díky své postavě už si získala nějakou tu pozornost na internetu – má skoro půl milionu followerů na twitteru, ti sledují její tělo, každý dřep, každé zvednutí činky…

568dd62836624

Je to ale bohužel jedna z těch ženských, které necvičí proto, že je to baví. Laura přiznává, že cvičení je jako její druhá práce. Být fit je podle ní prostě potřeba a taky se podle toho zařizuje. A výsledky jsou vidět!

568dd6283684e

Tak co, už chcete znát ten věk? Tak dobře. Tahle “slečna” zachvíli oslaví své půlstoletí, konkrétně jí je osmačtyřicet. Tipli byste to? My ne. Není totiž vůbec složité si ji splést s nějakou její o dvacet let mladší kolegyní.

568dd6283633b

Laura začala cvičit, když jí bylo dvacet tři. V té době měla sedavé zaměstnání a tvrdí, že pomalu začínala kynout. Začínala s fitness DVDčky. A od té doby cvičí pravidelně.

568dd628360f5

Za její perfektní vzhled ale nemůže jen neustálé cvičení, ale i strava. Tu Laura dodržuje opravdu pravidelně, jí zdravě, jak to jen je možné. Když jí lidi říkají, že má štěstí, že vypadá takhle, říká jim: “ani nevíte, kolik za tím je odříkání a dřiny…”

568dd628358b9