Rubrika: ŽIVOT
 

Je fakt, že za zábavu považujeme každý něco jiného. Někoho baví ožrat se do němoty, někdo zase rád paří na kompu… Budiž. Ale když si jen tak jdete ven, na pobřeží, abyste zmlátili tuleně a snažili se ho zaživa pohřbít v písku, je s vámi asi něco v nepořádku.

Přesně tohle totiž udělala partička teenagerů na pláži Crimond nedaleko Hartlepoolu. Týrali tuleně a ani je nenapadlo, že by mohl jít kolem někdo, komu se to zrovna dvakrát nelíbí.

1

Mladá žena jménem Sarah Tough byla zrovna na procházce se psem a viděla, jak skupina mladých lidí potvrzuje to, co si o lidech všichni myslíme už dávno – jsou to prostě prasata, která nemají zábrany.

Tuleně se samozřejmě snažila ochránit. Jednomu z osmi mladíků řekla, ať toho okamžitě nechá. A jeho odpověď? “Kdo si jako myslíš, že jsi?”. A hned na to jí přiletěla pořádná rána, která jí dokonce roztrhla piercing v nose, takže krve nebylo zrovna málo.

2

O svůj příběh se podělila na sociálních sítích a připojila k němu fotky, které mluví za vše. Teď je ráda, že zraněním celý incident skončil jen pro ni a tuleň je v pořádku.

Ale sakra, lidi, vážně vám tohle přijde oukej? Příště, až zase někdo bude vykřikovat něco o tom, že žijeme v jednadvacátém století, pošlete mu tuhle příhodu.