Rubrika: NOVINKY
 

Nejen v Rusku, ale i na Ukrajině se dějí pořádné divnověci. Například jeden týpek, původním jménem Olexander Turin. je tak velký fanoušek Applu, že se dokonce rozhodl změnit svoje jméno na jeden z produktů této firmy – iPhone 7! Co ho k tomu vedlo, proč to udělal, jak se mu se jménem asi bude žít?

Své celkem obyčejné ukrajinské jméno si nechal změnit na jméno poměrně neobyčejné – teď má v občance Ajfon Sim Stanislavovič. Sim znamená sedm, no co měl dělat, když čísla by mu ve jméně nejspíš na úřadě nepovolili. I tak se ale můžeme jen divit tomu, že změna na takovéhle jméno proběhla bez větších komplikací a týpkovi teď může říkat Ajfon úplně kdokoliv.

Proč to udělal? Protože chtěl iPhone zadarmo, ne asi. Místní obchod s elektronikou totiž pořádal soutěž, jejíž účastníky vyzývali k tomu, aby se takto nechali přejmenovat – prvních pět lidí, kteří to udělají, pak dostane iPhone 7 zadarmo.

No a protože iPhone stojí přes dvacet litrů a změna jména je jen v řádu desítek, maximálně stovek korun, přejmenování byla jasná volba. Jestli za to ale Ajfon nezaplatí ve svém budoucím životě, toť otázka.

Co myslíte, bude tenhle dvacetiletý “hrdina” ve svém příštím životě trpět, nebo si spíš ještě užije pořádnou dávku zábavy?

My tipujeme, že do roka nebo dvou bude mít své původní jméno zpátky. S tímhle se totiž žít nedá. No a pak obchod vyhlásí novou soutěž…