Rubriky: ZÁBAVA TRENDY TECHNOLOGIE
 

Umělec Rich McCor zase jednou dokazuje, že lidská tvořivost je opravdu neomezená. Tento fotograf totiž fotí velmi originální snímky slavných budov. Mezi fotkami naleznete například Eiffelovu věž nebo proslulý anglický Big Ben. A co je vlastně na fotkách tak jedinečného?

McCor fotí stavby tak, že to skoro vypadá, jako by jejich stavitelé měli na mysli úplně něco jiného, než co si pod slavnými budovami představujeme nyní my. Velké londýnské oko je totiž jedním kolem od bicyklu a slavná malá mořská víla v Kodani si fotí fotku se selfie tyčí.

První fotografie je z Dánska a vypadá to, jako by německého severního souseda napadli mimozemšťané. Jak jinak si vysvětlit intergalaktickou vesmírnou loď lítající za bílého dne nad Kodaní?

Jakýpak Houston! Pařížská Eiffelova věž je ve skutečnosti vesmírná raketa, která stále čeká na svůj odlet. Aspoň podle McCora už jen chybí trocha fantazie.

A londýnský Big Ben? To jsou jasné kapesní hodinky!

Je čas si přiznat, že vítězný oblouk v Paříži je jako spodní část LEGO postavičky! Vypadá to skutečně přesvědčivě, co myslíte?

V Londýně to vypadá na šampaňské!

Zmrzlina s třešničkou na vrchu!

Paříž a Mona Lisa budou navždy propojeny.

To je ovšem karatista!

Lítající dům.

Zmíněná dominanta Kodaně a selfie tyč.

Notre-Dame a Quasimodo!

A photo of the Notre Dame with a hunchback cut out

Myslíme, že tahle fotogalerie ukazuje, že umění je zkrátka lze najít i dnes a nemůže být svázáno nějakými pravidly. Jak se Vám fotografie líbí?