Rubrika: ŽIVOT
 

Většina z nás dokáže v klidu přiznat, že jako David Beckham prostě nevypadá. A je to v pohodě. Na planetě je totiž víc lidí, kteří tak nevypadají. Ze všeho nejmíň tak ale vypadá anglický teenager Jack Johnson, který se o to snažil nejvíc z nás všech. Kvůli svému snu utratil nehoráznou částku.

No a co, že tak nevypadá. Prostě chtěl. Je mu devatenáct, je to mladý a perspektivní kluk, tak co by nemohl něco chtít. Je nezaměstnaný, takže to, kde sehnal šestadvacet tisíc dolarů na plastiku, je vážně záhada.

Jak ale vidíte, ani těch šestadvacet tisíc prostě nestačilo. Někde bychom si prostě na boha hrát neměli, protože nezmůžeme vůbec nic. Ale když si věříte, tak si věříte. A tenhle kluk plánuje do plastik narvat dalších čtyřicet tisíc, protože si stále myslí, že se s tím dá něco dělat a jednou svého vysněného vzhledu dosáhne.

Srovnejte si tyhle dvě fotky a pokuste si zahrát takovou tu hru ze základky: najdi deset rozdílů. Můžeme vám ale garantovat, že jich najdete mnohem víc a možná se ani nebudete moct dopočítat.gallery-1474928026-beckham-kid

Má nám ho být líto, máme se mu smát, máme ho obdivovat? Možná všechno najednou. Jedno je ale jisté: rozhodně ho nenapodobujte a nevěřte si za všech okolností. Plastiky prostě nejsou všemocné. A většinou, když se snažíte vypadat jako někdo jiný… Bylo by líp, kdybyste zůstali sami sebou.