Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Čtrnáctého února. Datum, které už se nejspíš vrylo do paměti všem mužům. Proč? No, hlavně kvůli každoročním shánění volných míst v restauracích a stáním ve frontě v přeplněných květinářstvích nebo klenotnictvích. Prostě klasika. Ale chlapi, nepřijde vám, že má ta vaše už kytek, prstýnků a náhrdelníků plné zuby? Jasně, může se zdát, že ženské se těchto věcí nenabaží snad nikdy, ale pokud máte doma milovnici Star Wars, co takhle pro letošek zkusit něco trochu jiného?

star-wars-bouquet-valentine-day-gift-ideas-2star-wars-bouquet-valentine-day-gift-ideas-6  

Prostě jí řekněte své “Miluji tě” a “Jsi krásná” pugetem. Ale ne jen tak ledajakým! Star Wars puget je prostě pecka. Nemusí se dávat do vody, nezvadne a nedělá nepořádek. Je totiž složený z malých plyšových postav z Hvězdných válek – zahrnuje jak záporáky, tak kladné postavy.

star-wars-bouquet-valentine-day-gift-ideas-9star-wars-bouquet-valentine-day-gift-ideas-11

Výrobce vám garantuje mimořádný úspěch, možná se díky tomuto dárku večer dočkáte i věcí, které pro vás nejsou úplně na denním pořádku – dosaďte si každý to svoje. V čem úspěch spočívá? Postavičky jsou totiž až o 17 procent roztomilejší než v originále, to proto, že jsou tak trochu zdeformované. A roztomilost? Na to ženské letí!

star-wars-bouquet-valentine-day-gift-ideas-14

A na druhou stranu – proč tu vlastně mluvíme jen o dárku pro ženské? Star Wars puget je věc, kterou ocení i spousta mužů, i když kytky nejsou zrovna moc chlapská záležitost. Takže ať jste muž nebo žena, nebo klidně něco mezi, a víte o někom, koho by tahle kouzelná “kytice” potěšila, jděte do toho! Ke koupi zde.


star-wars-bouquet-valentine-day-gift-ideas-16star-wars-bouquet-valentine-day-gift-ideas-1