Rubriky: ŽIVOT TRENDY
 

Život k ní nebyl, kromě dlouhověkosti, zrovna dvakrát štědrý. Audrey (104) přišla o syna, když mu bylo lehce přes dvacet, při autonehodě. Její manžel John pak zemřel v sedmdesáti letech a ona tak zůstala na všechno sama. Měla nějaké úspory, ale po operaci kyčle, kterou si zlomila, jí na její dlouhověkost nezbylo dostatek financí. Následovala však nečekaná pomoc od sousedovic kluka!

Audrey pracovala jako zaměstnankyně prádelny celý život. Za tu dobu se jí podařilo našetřit přes 4 milióny korun! To ovšem nevěděla, že si bude penze a života užívat daleko déle, než je běžné. Vitální stařenka oslavila letos již své 104. narozeniny!

Asi také proto, že jí vlastní syn opustil tak brzy, Audrey často hlídala syna sousedů Evana. Ten jí přijal jako svou pravou babičku a dodneška spolu oba přátelí. Starší dáma však postupem času začala být finančně na mizině a toho si samozřejmě Evan všímal. Kdyby jí došli peníze do posledního dolaru, tak by musela prodat dům a za peníze žít v domově důchodců.

lifebuzz-92a0f4e9d75244d1f78e53cf76a53bf7-limit_2000

To ovšem její ‘adoptované’ vnouče nechtělo přijmout. Evan se svým bratrem založil kampaň na webu GoFundMe, kde do současné chvíle vybrali pro Audrey skoro 37 tisíc dolarů! Akce na záchranu je nazvaná ‘Udržme Audrey doma!’ a celý příběh je na stránce popsán do detailu. Na videu se tam dokonce vyjadřuje doktorka Reedová ke zdravotnímu stavu pacientky. Ten je na její věk přímo výborný!

Evan však na stránce píše, že je to trochu dvousečné. Je samozřejmě rád, že Audrey má před sebou pravděpodobně ještě nějaký ten rok života, ale pro ní to znamená stres v podobně materiálních jistot. Situace se však vyvíjí velice slibně a stovky lidí přispívají a přispívají (můžete i vy zde).

lifebuzz-a4b6cbdbbab78a978f63f2ac2c4b1143-limit_2000

Co k tomu dodat závěrem. Někdy se zkrátka cizí lidé, kteří s námi nejsou rodinně nijak vázáni, k nám chovají opravdu jako k vlastním a někdy to je bohužel naopak. Je třeba v dnešní době starším pomáhat, protože staří budeme jednou všichni a pak se nám to bude určitě taky šiknout. Navíc je to tu ten super pocit, když někoho uděláte šťastným!

lifebuzz-df9e515f292399b74e7ae1c412b68507-limit_2000