Rubriky: NOVINKY SHOWBUSINESS
 

Máte hodně peněz, nevíte co s nimi a chcete je utratit za naprostou kravinu? Pak pro vás máme dost dobrou příležitost! Na inzerčním serveru se totiž objevila unikátní nabídka. O víkendu totiž slavný zpěvák a idol třináctek Justin Bieber navštívil Prahu a naplnil O2 Arénu. Nezůstaly tady po něm jen tisíce nadšených puberťaček, ale prý dokonce i jeho vlas.

Jednomu z návštěvníků koncertu měl vlas uvíznout na svetru při společném focení. Možná že je to psí chlup, možná klidně i lidský a úplně z jiné části těla, než je hlava, ale copak na tom záleží? O tohle se ještě strhne boj!

1

Stačí nabídnout vlastní cenu a pokud se prodejci bude zamlouvat, “vlas Justina Biebera” může být váš. Jen je otázka, zda bude mít prodejce tak málo soudnosti, aby ho doopravdy prodal a vydělal tak na naivitě lidí.

Nabídku najdete tady.

Co my na to? Máme pocit, že jde o povedený vtípek. A vlastně je to docela uvěřitelné. Představte si, že by se vám někdo pokoušel prodat třeba vlas Vina Diesela… Každopádně doufáme, že se doopravdy nenajde nikdo, kdo by za to zaplatil.

Inzerentovi se už hrnou nejrůznější nabídky a odpovědi. Naštěstí je z nich vidět, že většina lidí má v hlavě alespoň něco a odpovědi nemyslí vážně. I tak se ale objevilo pár seriózních zájmů o koupi. Je to smutné, ale je to tak…

15079008_1695254230784653_6942896408607571372_n