Rubriky: ZAJÍMAVOSTI NOVINKY SHOWBUSINESS
 

Co se tak může stát, když se postavíte před svoji přítelkyni, která míří pistolí na váš a zmáčkne spoušť? Ano, všem vám to zřejmě došlo. Ne však mladému americkému páru. Americký mladík Pedro Ruiz si myslel, že když si před hrudníkem podrží tlustou knihu, náboj se v ní zastaví a on se bude radovat, kolik nových zhlédnutí mu na svém youtube kanále přibude.

Čísla, sledovanost, peníze, sláva, uznání internetu. To vše nebo alespoň něco z toho bylo motivací mladého amerického youtubera při činu, který se tak trochu vymyká lidskému chápání. Jak k nešťastné tragédii došlo? Youtube kanál, která Pedro společně se svoji přítelkyní spravují, se svým obsahem nijak nevymyká klasickým youtube trendům. Převládají na něm méně či více povedené pranky, nachytávky, challenge a podobná videa.

Pedrovi se asi zdálo, že jeho kanál potřebuje nějakou novou pecku. A tak svoji přítelkyni přemluvil k něčemu, co již prý jednou zkoušel. Tlustou encyklopedii před prsa a výstřel z pistole. Monalisa zpočátku nesouhlasila, po dlouhém přemlouvání však s natočením akční scény souhlasila. A tajemný úsměv na rtech, který má její slavnější jmenovkyně, jí tedy nezůstal.

Naopak, ihned po výstřelu muselo v místnosti zavládnout zděšení. Střela prolétla knihou, jako by to byl papír a zasáhla chlapce přímo do hrudníku. Šlo totiž o jednu z nejsilnějších poloautomatických pistolí na světě, což chlapec pravděpodobně nevěděl. Kdyby věděl, nikdy by se do takového činu nemohl pustit. Monalisa na něj střílela z pistole Desert Eagle modelu Mark XIX v ráži .50 AE. Střela se z ní pohybuje rychlostí až 450 metrů za sekundu.

pedro

Chlapci nepomohli ani na místo přivolaní záchranáři, již bylo pozdě. Celá rodina tragédii oplakala. Celý příběh je o to smutnější, že oba partneři vychovávali dvě děti a svým divákům předávali zkušenosti o tom, jaké je to být rodičem – teenagerem. Teď je kvůli jedné jediné hlouposti na vše Monalisa sama.

Možná to však nebudou jediné její starosti. Matka samoživitelka byla totiž po činu policií zadržena a obviněna z vraždy. Po zaplacení kauce 7 000 dolarů ji policisté propustili. Na jak dlouho, to se uvidí, bude-li odsouzena, může si ve vězení odsedět až 10 let.