Rubriky: TECHNOLOGIE STYL
 

Ze všech stran se na nás sype, jak se máme na světě špatně. Vážně je to ale taková hrůza? Vždyť někdo právě vymyslel tenisky, na kterých stačí zmáčknout tlačítko a už vám vezou pizzu! Nové Pie Tops od řetězce Pizza Hut jsou prostě důkazem, že se máme jako prasata v žitě.

S těmi změnami klimatu, rostoucí kriminalitou a všemi ostatními problémy to asi nebude tak horké, když někdo řeší a prodává tohle. A co hůř – když to někdo kupuje. Priority lidstva jsou úplně jinde, než si myslíme.

93469857

Jestli vám dělá problém zvednout telefon, říct jestli chcete šunkovou nebo sýrovou a nadiktovat poslíčkovi adresu, jsou tyhle tenisky něco pro vás. Aby vám někdo přivezl vaši oblíbenou pochoutku, už se skoro nemusíte hýbat ani přemýšlet. Musíte se ale bohužel ohnout a zmáčknout tlačítko na jazyku boty. To ale přežijete, ne?

lvpizzahut3n

Červenobílé tenisky v sobě mají zabudovaný geolokátor, takže pizzu obdržíte, ať už jste kdekoliv. Pizza Hut zatím vydal jen 64 párů, ale věříme, že se počty budou zvyšovat – poptávka bude velká. Všichni totiž známe aspoň jednoho člověka, který se nechá za 150 svézt taxíkem za roh, jen aby nemusel chodit po svých.

Chcete vědět víc? Mrkněte na video.