Rubriky: ZAJÍMAVOSTI TRENDY
 
A konečně tu máme den D! Vyhlášení výsledků soutěže, která trvala něco málo přes dva týdny. Vybrat vítěze byla poměrně fuška, protože někteří nesplnili všechny tři podmínky pro účast v soutěži a proto jsme museli ověřovat, kdo může být zařazen do výběru a o originální propisky si zahrát. 
Ale vy jste již určitě zvědaví, jak soutěž dopadla a jestli se právě Vaše Facebook přezdívka objeví mezi výherci. Jdeme tady na to. Bubny napětí…

VÝHERCI SOUTĚŽE:

1. Jana Zdeňková
2. Kuba Švec
3. Monka Zeravikova
4. Petr Sinkner
5. Zdenek Chmela
6. Alena Košková
7. Miroslav Bažant
8. Patrik Fiala
9. Martin Kosiec
10. Pavlik Rykr Rykr
11. Lubos Porubcan
12. Ladislava Berenreiterová
13. Zdenda CzAnime Slanina
14. Milan Král
15. Patrícia Paškanová
16. Filip Navrtil Navratil
17. Jitka Jedličková
18. Marco Marko
19. Aneťák Voskovka
20. Pavla Hrušáková

GRATULUJEME!

Výhercům byla odeslána zpráva na Facebook. Prosíme výherce, aby se pořádně podívali, někdy zpráva zapadne do nevyžádané pošty (ano i na Facebooku). Pokud zprávu i přesto nemůžete najít, pak Vám možná zpráva zaslat nešla. Každopádně pokud by jakkoliv selhala komunikace přes Facebook je k dispozici náš e-mail tjm@tojemasakr.cz, kde se o výhru můžete přihlásit, po ověření a získání Vaší adresy, Vám výhru zašleme.

Všem, kterým to dnes nevyšlo, bychom chtěli popřát, aby jim to vyšlo příště a to třeba v naší další soutěži o iPhone 7 nebo v nějaké další soutěži, které pro Vás ještě připravíme. Odebírejte náš Facebook profil a dozvíte se včas o dalších soutěžích a navíc budete dostávat masakrální zásobu našich článků.