Rubrika: TECHNOLOGIE
 

Život máme jednoduchý už teď, přiznejme si to. Většinou nemusíme chodit na záchod na chodbu, v obchodě nám k zaplacení stačí malá kartička, a abychom zhlédli nějaký ten film pro dospělé, nemusíme se trmácet až do videopůjčovny. Přesto tu ale jsou nějaké mezery, které je ještě potřeba vyplnit, a věřte, že spousta lidí po celém světě aktivně pracuje na tom, aby náš jednoduchý život byl ještě jednodušší. Jak to dělají? Vymýšlejí vychytávky, jako jsou tyhle!

Oddělovač žloutků

V kuchyni člověk občas narazí na nemalý problém. Když už se nám to vajíčko podaří nerozbít a nezasvinit celou zem, je tu další challenge. Oddělit žloutek od bílku (to se někdy hodí při pečení). A pokud patříte mezi ty, kteří s tím měli vždy tak trochu problém, může vám pomoct tahle ryba, která žloutek prostě vcucne.

desktop-1409151891

 

Elektrická vidlička

Jak jíst špagety – o tom by se měly psát knihy. Z vlastní zkušenosti určitě víte, jak dopadá váš obličej po konzumací oblíbených špaget s rajčatovou omáčkou. Protože někdy to prostě namotat nejde… Ale s touhle vidličkou? Ta špagety namotá za vás, stačí zmáčknout knoflík.

desktop-1409151897

 

Vím, co podtrhávám

Zvýrazňovač, velmi oblíbená pomůcka studentů. Když totiž něco zvýrazníte, vypadá to pak, že učivu rozumíte, a to se vyplatí! Nejhorší ale je, že člověk zvýrazňuje, zvýrazňuje, a vlastně ani nevidí, co zvýrazňuje. Tenhle fix je ale zčásti průhledný, takže vidíte všechno a nic vám neunikne!

desktop-1409151899

 

Vykrajovač trsátek

Super pomůcka pro kytaristy. Ti určitě vědí, jak strašně snadné je tu malou věcičku ztratit. Ale když u sebe máte tenhle vykrajovač, stačí vzít staré kreditky a trsátek můžete mít habaděj! Jen si to trsátko omylem nevykrojit z kreditky, kterou zrovna používáte…

desktop-1409151905

 

Osvětlovač záchoda

Pomůcka pro všechny muže a jejich naštvané ženy, které dennodenně nebaví vytírat na záchodě. S tímhle světýlkem se prostě nejde netrefit!

desktop-1409151910

 

Nabíječka, která jede na dříví

Znáte ten pocit… Jste zrovna v lese a nutně si potřebujete nabít mobil, abyste si zavolali záchranku, protože vám medvěd ukousnul kus nohy. Co teď? S touhle nabíječkou je to víc než jednoduché. Spálíte pár klacíků, které vytvoří energii k nabití vašeho smartphonu a můžete si třeba i vyhledat i to, jaký druh medvěda na vás vlastně zaútočil.

desktop-1409151912

 

Flaška nejen na vodu, ale i na cennosti

Super pomůcka na běhání nebo třeba do fitka, kde hrozí, že vám všechny vaše cennosti někdo ukradne v šatně!

desktop-1409151918

 

Samozahřívací nůž na máslo

Největší utrpení v lidském životě je krájení vychlazeného másla. A komu se chce čekat, až trochu povolí, když na ten chleba s máslem má chuť teď a ne až za dvacet minut… Ten, kdo vlastní tenhle nůž, rozhodně čekat nemusí!

desktop-1409151923-1