Rubrika: STYL
 

Máte doma babičku a dědečka? A co si o nich myslíte? Jak se oblékají? Jedná se o klasické důchodce, nebo patří mezi ty opravdu cool prarodiče, co si s vám skypují, mají vlastní instagram a nosí opravdu vymazlené oblečení. Pokud si něco takového nedokážete představit, pak zčekujte.

vystajlovani-duchodci4I vaše babička může v oblečení, které nosíte vy vypadat opravdu dobře. Pokud je duší mladice, pak jí určitě něčím takovým šatník vybavte.

vystajlovani-duchodci1Dalším typem babičky je ztv. Švihounka. Ta se rozhodně neobléká tak jako vy, a rozhodně se neobléká tak jako její vrstevníci. Je prostě někde úplně jinde a posle nás je to hodně cool.

vystajlovani-duchodci2Prostor bychom měli věnovat i dědečkům, kteří také mají právo na to vypadat naprosto skvěle, třeba jako tento kubánský bourák.

vystajlovani-duchodci3Dědové v opravdu elegantních hadrech jsou prostě boží. No ruku na srdce, kdo z vás by ho nechtěl za dědu.

vystajlovani-duchodci5Otázkou je, zdali jste spokojeni s orientací vašeho dědečka. V tomto případě je to asi naprosto jasné.

vystajlovani-duchodci6Tahle babička prostě ví, jak zaujmout každého, který na ní bude koukat. Je na ní skvělé to, že se ničeho nebojí a ráda na sebe upoutá pozornost.

vystajlovani-duchodci7Pokud vaše babička jen tak tak vyžije z důchodu, můžete jí šaty vyrobit sami, například z papírových novin.

vystajlovani-duchodci8Další povedená Adi babča, která ví, co od života chce.

vystajlovani-duchodci10I tento dědeček tuší co se nosí a co mu sluší. Kdo by v jeho letech nechtěl vypadat jako on.

vystajlovani-duchodci11Etno babčka, která má nožky jako dvacítka a obličej jako padesátka. To se někdo má, když je takhle pěkně zachovalý.

vystajlovani-duchodci12Na takto starých lidech vůbec nevypadá špatně ani retro, které se opět vrací do módy a zlatá třicátá léta jsou prostě TOP!

vystajlovani-duchodci13Za nás to tato babča naprosto vyhrála. Její outfit je prostě dokonalost sama.

vystajlovani-duchodci16Svatá pravda babi!