Rubrika: NOVINKY
 

Dřevo nebo hulení, to už je jedno. Někdy stačí tak málo, a z jednoho se během chvilky stane druhé. Nevěříte? Jako důkaz vám může posloužit kauza, kdy si nějaký dobrák dal tu práci a starý známý obří nápis Hollywood proměnil s pomocí pár plachet na Hollyweed.

Ikonická písmena v Los Angeles se během novoročních oslav “záhadně” změnila. Neznámí vandalové se rozhodli, že pro všechny přihlížející vytvoří zajímavou podívanou. Vždyť je to skoro nejznámější nápis na světě, tak co si s ním trochu nepohrát!

32

Snímky povedené přeměny získaly svoje místo na sociálních sítích hned v neděli ráno. Ocenila ho dokonce i organizace, která se o nápis stará. Podle mluvčí se jedná o jeden z nejambicióznějších pokusů o přeměnu nápisu – není to totiž poprvé, co se někdo z Hollywoodu snažil udělat Hollyweed. To samé se prý stalo i na sklonku roku 1976.

14

Jestli tím někdo chtěl něco konkrétního zbytku světa sdělit, nebo to prostě byla jen blbá sranda, těžko říct. Každopádně – do nového roku se musí vstoupit pořádným prankem, jinak by to ani nešlo! Jen ale doufáme, že nebude platit pověstné “jak na Nový rok, tak po celý rok”, a zbytek roku bude o něco klidnější.