Rubrika: STYL
 

Tahle pětadvacetiletá dívka z Colorada jménem Sarah Ingle dostala posedlost Disneyho filmy na úplně jiný level. Koukat na ně od rána do večera, to je možná ještě pohodička. Tam alespoň nejde o peníze (pokud tedy člověk nesedí u televize místo práce). Sarah totiž už stihla utratit víc než 14 000 dolarů (skoro 350 000 Kč) za to, aby co nejlépe vystihla podobu devíti Disney princezen. Pálka je to sice pořádná, ale výsledek jejího snažení je prostě pecka! 

Sexy a zároveň roztomilé, to je nejspíš její hlavní heslo. Sarah přes den pracuje jako marketingová manažerka, ve volných chvílích se z ní ale stává opravdová princezna. Vlastní sedmnáct různých outfitů a šestnáct paruk – díky nim se dokáže zhruba za tři hodiny proměnit v krásku z pohádky.

Jako Elsa je úchvatná!

PAY-Sarah-Ingle

Jako Popelce jí to nesekne o nic míň!

PAY-Sarah-Ingle (1)

Locika… Vlasy, které může spustit dolů z věže, musely stát balík!

PAY-Sarah-Ingle (2)

Sněhurkovská vizáž jí také sedí skvěle.

PAY-Sarah-Ingle (3)

Ovšem bezkonkurenčně nejlepší je její kostým Malé mořské víly!

1 2

Výroba každého kostýmu jí trvá přibližně půl roku. Tvoří je z materiálů, které pochází z různých částí světa. Má štěstí, že je její zaměstnání tak dobře placené a může si dovolit všechny ty vychytávky. “Jsem šťastná, když můžu vypadat dokonale”, říká.

PAY-Sarah-Ingle (4)

Princeznu ze sebe ale nedělá jen tak pro zábavu. Často v kostýmech navštěvuje různé dětské narozeninové oslavy, někdy také jako dobrovolnice navštěvuje děti v nemocnicích. Co je její sen? Stát se opravdovou Disney princeznou! Doufá, že se jí to jednou splní, bude moct v klidu odejít z práce a “princeznovat” na plný úvazek.