Rubriky: ZAJÍMAVOSTI ŽIVOT
 

Nemocnice dnes čím dál častěji různými způsoby shání finanční prostředky. Někdy to ovšem přeženou, jako v případě této čerstvé maminky pravděpodobně ze Spojených Států. Naúčtovali jí totiž poplatek za to, že si po porodu pomazlila své vlastní dítě.

Skandál odstartovala horní fotografie, kde je jasně vidět, že při účtovaní návštěvy nemocnice se tam objevila také položka ‘Skin to skin’, což znamená kůže na kůži. Účtováno je neuvěřitelných 40 dolarů. No neberte to!

K fotografii se šíří také výpověď otce dítěte, který onoho ‘skin to skin’ byl přítomen. Sestra se jen zeptala a následně umístila dítě ženě na hruď. Poté ještě udělala čerstvým rodičům nějaké fotky na telefon a byla údajně velmi milá. Vyúčtování z nemocnice je proto prý později šokovalo.

Co na závěr? Rodiče mohli být i tvrdší a jméno nemocnice zveřejnit, v USA je totiž odliv zákazníků po takovýchto skandálech daleko větší, než například u nás. Američani jsou obecně velmi ostražití zákazníci a nemocnice by si asi nějaký čas ani neškrtla, jestli se ovšem opravdu situace udála na území USA, účtováno je v dolarech, takže se klidně mohlo jednat o zemi úplně jinou.