Rubriky: ZAJÍMAVOSTI HOLKY A SEX
 

Rezavá střecha, vlhký sklep. Nejen díky této obscénní hlášce to mnohdy nemají zrzky s muži lehké. Možná se však není čemu divit, protože zrzavé vlasy dodávají ženám jakýsi nový rozměr krásy. Pravděpodobně nelze vyjádřit proč, ale zrzky jsou zkrátka sexy!

Tuto myšlenku již nějaký ten rok propaguje Brian Dowling. Dá se říct, že je zrzkami doslova posedlý. Normálně pracuje jako fotograf a zaměřuje se především na odvětví zábavy. Poslední rok svého života se však rozhodl zasvětit zcela unikátnímu projektu, ve kterém hlavní roli hrají právě zrzky.

Ty jej natolik fascinovaly, že neváhal vzít si rok dovolenou za účelem zjištění, zdali jsou stejně krásné i jinde než v Americe, kde standardně bydlí. Procestoval většinu světa, nevynechal země jako Německo, Holandsko, ale také Ukrajina, a fotil a fotil. Do České republiky se nedostal. To by teprve zíral, jaká krásná děvčata tu máme!

Fotografie ze svých cest spojil s těmi, které pořídil již dříve, kdy se o zrzky zajímal z čistě osobního potěšení, a vytvořil z nich fotoknihu s názvem Redhead Beauty, v níž skládá rusovlasým dívkám svoji poklonu. Aby fotokniha mohla vzniknout, musel si Dowling projít těžkou prací. Zrzavé vlasy mají na světě totiž pouhá dvě procenta lidí. Tedy přírodně zrzavé vlasy. Dále musíme počítat s tím, že pány asi Brian fotit nechtěl a upřímně – ne každá dívka je hezká, natož tak hezká, aby se dostala do zmiňované fotoknihy. Takového privilegia se nakonec dostalo 130 děvčat. A všechny jsou okouzlující.

Pro znalce: zbarvení vlasů, které spousta mužů považuje za extrémně sexy, způsobuje kombinace pigmentů, kdy hlavní roli hraje pigment melanin.

Abychom vám o kráse zrzek jen nepovídali, podívejte se sami na to, co Dowling při svých cestách po světě vyfotil.

I found a #mermaid. 🐬

A post shared by Brian Dowling (@redheads) on

#tbt My last days in Los Angeles with @thesierralove. #redheadsmagazine

A post shared by Brian Dowling (@redheads) on